12:30-13:00 Registrace
 
13:00-13:15 Úvodní slovo
 
13:15-13:50 Lenka Stawarczyk
Stavíte brand a chcete přizvat na pomoc AI? Super! Kolik toho ale za vás opravdu zvládne udělat umělá inteligence a co si musíte odmakat sami? Na to si odpovíme. Probereme, jak zapojit AI do celého (re)branding procesu, jak naučit ChatGPT mluvit vaším vlastním jazykem. Na konci si ukážeme krátkou případovku, kde jsme brand tvořili s pomocí AI. 
13:50-14:20 David Spáčil
Obrazové generátory urazily od loňska pořádný kus cesty. Čeká nás stejná jízda v nejbližším roce i v tvorbě AI videí? K čemu je AI při videoprodukci vhodná a k čemu naopak vůbec? Pár příkladů, jak využít už teď AI ve videu a jedna dopodrobna rozpitvaná případovka. 
14:20-14:55 Daniel Špaček
Artificial Unintelligence. Kam jsme zatím došli, čím jsme si prošli a co nás zřejmě čeká. Uživatelské studie z pokusů začlenění AI generativních vizuálů do praxe.  
14:55-15:30 Jakub Javora
Využití umělé inteligence v ilustraci a designu. Výzkum pro využití v animaci – style transfer. Výhody a nevýhody nasazení v praxi.  
15:30-15:50 1. pauza
 
15:50-16:25 Michael Petrus
Michael popíše, jak AI mění proces vizuální tvorby jeho studia a jak nastavuje budoucnost pro kreativní průmysl. Co se mění na klasické práci ilustrátora nebo designéra? Benefituje vůbec art direktor? Jaký vliv má na práci týmu a jak zůstat relevantní v tomto inovativním prostředí? Přijďte se inspirovat a nasdílet své vlastní zkušenosti!  
16:25-17:00 Vratislav Kalenda
Dreamarium – kompozitní AI systém, který dal sílu tvořit malým dětem. Jedna AI dnes dokáže vygenerovat tisíce slov. Co se ale stane, když spojíte více různých AI dohromady? Poslechněte si příběh o tom, jak jsme omylem stvořili produkt, který umožňuje dětem zhmotnit jejich představy a sny. Ukážeme vám, co je dneska možné vytvořit kombinací komerčně dostupných modelů. Nemusíte být vědec ani velký programátor, a přesto lze už dnes vytvářet dechberoucí zážitky za pomocí umělé inteligence.  
17:00-17:25 Martin Kopta
Říká se, že vyhodnocení hloubkových rozhovorů zabere třiapůlnásobek jejich délky. Pro deset rozhovorů to představuje několik dnů. Díky instantním přepisům od Whisper AI a kapacitě až sto tisíc tokenů v Claude.ai teď s analýzou můžeme být hotovi do hodiny po posledním rozhovoru. Podíváme se, jak si AI poradí s českým rozhovorem, a zamyslíme se, co je potřeba ještě dotáhnout, aby výzkumník nemusel být zároveň geek.  
17:25-17:45 2. pauza + zdarma pivo CYBEER
 
17:45-19:45 Debata
V panelové diskusi, kterou nás provede šéfredaktor Marketing Journalu Petr Michl, budou řečníci debatovat nejen o tématech ze svých přednášek, ale také o svých obavách, přínosech AI a predikci dalšího vývoje. Host z právního prostředí Pavel Kroupa s námi taky probere aktuální stav, jak je na tom umělá inteligence v souvislosti s autorským právem.
19:45-22:00 Networking
 
Změna programu vyhrazena.